Kontakt

Gerdi

GERDI ARST

Partner

+372 5564 3134
gerdi@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise

Kadri

KADRI KRUUS-MAGOMEDOV

Partner

+372 5841 4171
kadri@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise, vene

reti-rand

RETI RAND-SEDIN

Kinnisvaramaakler

+372 5982 0550
reti@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise, vene

Janika

JANIKA VAHTRA-JÜRGEN

Kinnisvaramaakler

+372 527 5108
janika@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise

sven

SVEN ÕISPUU

Kinnisvaramaakler

+372 5568 9195
sven@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise

Merlin Lessel

MERLIN LESSEL

Kinnisvaramaakler

+372 5556 3979
merlin@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise

Ursula

NADIA KONKOVA

Üürikinnisvara haldur

+372 5567 1477
nadia@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise, vene

Foto - Jake Farra

MARION MAANAS

Üürikinnisvara haldur

+372 5802 3081
marion@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise

Foto - Jake Farra

MERIT METS

Üürikinnisvara haldur

+372 5802 3083
merit@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise

Evely

EVELY HELISTE

Üürikinnisvara sisustaja

+372 517 1114
evely@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise, vene, soome

Foto - Jake Farra

ANNALIIS HEINLA

Turundaja – büroojuht

+372 5373 1513
annaliis@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise

Getlin

GETLIN LUIK

Raamatupidaja

+372 5649 7244
getlin@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise, vene ja soome

rebecca-lootus

REBECCA LOOTUS

Lapsehoolduspuhkusel

+372 5380 7799
rebecca@myhome.ee

Keeled: eesti, inglise

MyHome asutati 15 aastat tagasi, et tuua Eesti kinnisvaraturule personaalsem ja mitmekülgsem teenusevalik. Meie eesmärk oli toona ja on ka nüüd – olla lojaalne partner kõigis teie kinnisvaratehingutes. Lisaks Eestile on meil kliente maailma eri piirkondadest. Meie teenuste alla kuuluvad:

  • Kinnisvara müük
  • Kinnisvara üürimine
  • Üürikinnisvara haldus
  • Üürikinnisvara sisustamine
  • Konsultatsioon ja nõustamine

Oleme pühendunud sellele, et iga kinnisvarainvestor saaks meie teadmiste ja teenuste abil maksimeerida üüritootlust või kasumit oma kinnisvara müügilt. Äripäev on meid valinud Eesti kümne edukama kinnisvaraettevõtte hulka. See tunnustus teeb meile au ja jätkame ka edaspidi oma tegemistes silmapaistvate tulemuste poole püüdlemisega.

 

 

MYHOME OÜ
A/a: 221032718974
IBAN: EE892200221032718974
SWIFT/BIC: HABAEE2X
Swedbank Liivalaia 8 15040 Tallinn