Reti

Üürikorterite haldur
+372 5982 0550
haldur2@myhome.ee
  Reti Rand-Sedin

  Reti töökust imetlevad kõik kliendid ja kolleegid. Kinnisvaraportaal KV on valinud Reti 2020. aasta tipp maakleriks ja City24 on talle 2020. aastal andnud Aasta Tähe auhinna, samuti on ta meie klientide lemmik. Reti on kogu selle tunnustuse auga välja teeninud. Imetleme ta vastutustunnet ja oskust hoida ka tööelus inimesi enda ümber. Kinnisvaravaldkonnas on tal kogemus nii müügi, üüri kui ka üürikorterite haldamise valdkonnas. Ta hindab kvaliteeti ja tal on hea silm.

  Maakleri Töö juures paelub teda enam vaheldusrikkus, kohtumine erinevate inimestega ja rutiini puudumine – kunagi ei tea, milliseks päev täpselt kujuneb. Pildistamise Eelne kodukujundus ja dekoratsioonidega toimetamine on muutunud üha huvitavamaks ja rahuldust pakkuvamaks.

  Eriti rõõmus on Reti rahulolevate klientide üle, kellele on õnnestunud leida just nende soovidele ja vajadustele vastav kodu. Ja lause, et reaalsuses näeb objekt veelgi ilusam ja suurem välja, toob alati naeratuse ta suule.

  Oma suurt ja sooja südant jagab ta tööst vabal ajal oma kalli pere, koera ja hobustega. Energiat ammutad koduaia lilledest, päikesest, sisustus poodidest, moest ja kunstist.

  Keeled: eesti, inglise ja vene keeles.