Kinnisvara müük MyHome’iga

Kinnisvara müük algab õige kinnisvarabüroo leidmisest. Kuidas õige kinnisvarabüroo sadade seast välja valida? Järgnevalt on 10 põhjust, miks valida MyHome’i kinnisvarabüroo oma kinnisvara müüki korraldama. Tutvu MyHome’i eelistega.

Müüme Sinu kinnisvara kõrgeima võimaliku turuhinnaga. Meiega võid kindel olla, et meie pakkumine Sinu kinnisvara hinna osas on tehtud faktipõhise põhjaliku turuanalüüsi tulemusel. Meie ei too Sinu kinnisvara turule liiga odavalt või hoopiski ülehinnatuna. Edastame Sulle Sinu kinnisvara hinnaanalüüsi PDF-failina või paberkandjal.

Kinnisvara müügiks ettevalmistamine ehk müügieelne kodukujundus on kinnisvaramüügi kriitiline edutegur. Sisuliselt tähendab see, et teeme enne kinnisvara müügiprotsessi alustamist Sinu majas või korteris mõned ettevalmistused, mis müügile kaasa aitavad. Kõrvaldame müüki pidurdavad või müügihinda alandavad tegurid juba enne müügiga alustamist. Müügieelne kodukujundus toob esile kinnisvara tugevused, rõhutab neid ja aitab nõrkustest mööda vaadata. Müügieelse kodukujunduse kohta saab pikemalt lugeda siit.

Anname endast parima, et Sinu kinnisvarakuulutus tuhandete kuulutuste seast silma paistaks. Koostame põhjalikult läbimõeldud müügikuulutuse teksti, mis toob välja Sinu kinnisvara tugevused ja olulise faktilise info. Tõlgime kinnisvarakuulutuse teksti mitmesse erinevasse keelde ja sisestame selle portaalidesse koos atraktiivsete fotodega.

Üks pilt ütleb rohkem kui tuhat sõna. Kasutame parimaid kinnisvarafotograafe, et Sinu kinnisvarakuulutusele kaunite fotodega lisaväärtus anda. Kinnisvarafotode töötlemisel on fotode laiaks venitamine levinud trend, et ruumid tunduksid tegelikust avaramad. Meie teeme alati ausad fotod, sest me ei soovi, et klient kohale tulles objektis pettuks.

Iga kinnisvaraobjekti turundusstrateegia on veidi erinev, kuid üldjuhul on meie põhilised reklaamkanalid myhome.ee, City24.ee, KV.ee, kinnisvara24.ee, maakler.ee. Lisaks kasutame kinnisvaraobjektide müügi korraldamisel sotsiaalmeedia võimu ja võimalusi, näiteks Facebook Adsi ja Instragrami. Sotsiaalmeedia kaudu meieni jõudnud klientide arv üha kasvab.

Teeme koostööd kinnisvarainvestoritega nii Eestist kui ka välismaalt ja seetõttu on meie andmebaasis rohkelt välisinvestorite ostusoove. Koostööd alustades lisame Sinu kinnisvara müügiinfo oma rahvusvahelisse andmebaasi, sest see aitab mõlema osapoole jaoks rõõmustava tehingu sõlmida kiiremini ja mugavamalt kui kinnisvaraportaalides kuulutades.

Kliendipäevade korraldamine on oluline osa meie kinnisvaraturundustegevustest. Kliendipäevadele koguneb suur hulk ostusooviga inimesi ja oleme välja töötanud kindlad sammud, milliseid turundustegevusi teha enne kliendipäeva, kliendipäeva ajal ja kliendipäeva-järgselt, et kinnisvara tänu kliendipäevale ka müüdud saaks.

Kinnisvara on Sinu kalleim vara – usalda selle müük kogenud ja nutikate maaklerite kätte. Kõik MyHome’i maaklerid on läbinud maaklerite põhikoolitused ja saavad regulaarselt müügikoolitusi juhtivate müügikoolitajate käe all. Hoiame end kursis juriidiliste aspektide, maksumuudatuste ja üldise majandusolukorraga, et saaksime oma klientidele parimat nõu anda. Meie maaklerite töökogemus on 2–15 aastat.

Väikesel kinnisvarafirmal on suurte firmade ees mitmeid eeliseid. Väikese kinnisvarafirmana on MyHome paindlikum ja valmis Sinu rahulolu nimel rohkem pingutama. Pühendame klientidele rohkem aega ja tähelepanu. Väikeses kollektiivis on maaklerite omavaheline koostöö tõhus ja infovahetus kiire – see tagab Sinu kinnisvarale rohkem huvilisi. Kui Sinu maakler jääb haigeks või läheb puhkusele, võid kindel olla, et tema asendaja jätkab Sinu kinnisvara müügiprotsessi sama innukalt. Meie maaklerid ei konkureeri omavahel, vaid teevad koostööd – see kindlustab meie kinnisvarabüroo parimad müügitulemused.

MyHome’i suur eelis võrreldes konkurentidega on meie lai lisateenuste valik. Klient saab kõik oma kinnisvaraga seotud mured meie juures lahendatud. Lisaks maakleritele töötavad MyHome’i klientide heaks sisekujundajad, kinnisvarahaldurid, töömehed ja koristaja. Samuti aitame koostööpartnerite abiga korda ajada näiteks kasutusloaga seonduva ja palju muudki. Just seetõttu on MyHome paljude kinnisvaraomanike valik ka püsikoostööks.

Kui tunned, et MyHome on just selline kinnisvarabüroo, kelle hoolde soovid oma kinnisvara müügi usaldada, võta meiega ühendust. Vastame Sulle esimesel võimalusel!