Foto - Jake Farra

Kinnisvaramaakler, üürikinnisvara haldur

+372 5802 3083
merit@myhome.ee
  Merit Mets

  Merit on meie tiimi asendamatu, energiast pakatav ning nakatavalt teotahteline. Toimetab ta lausa kahel rindel, nii kinnisvaramaakleri kui üürikinnisvara haldurina. Tema varasem kokkupuude kinnisvaraga on küll põgus, kuid üdini isiklik. Nimelt üürib ta omaniku rollis välja oma kinnisvara ning on sealjuures omandanud kogemusi üürnikega suhte loomises ning jooksvate probleemide lahendamises.

  Meritil on 10-aastane töökogemus oskonnajuhatajana, koordineerides sealjuures 35 inimese tööd ning vedades eest teenuste osutamist ja arendamist. Lisaks sellele on ta 10 aastat juhendanud rühmatreeninguid, mis oli heaks tasakaalustajaks juhi tööle ning andis võimaluse luua väärtust inimeste tervisesse panustades.

  Kolleegina on Merit usaldusväärne ning enda vajadusi selgelt väljendav. Ta suudab jääda neutraalseks ka kõige pingelisemates olukordades ning on valmis võtma vastutust ja leidma lahendusi, et seatud eesmärkideni jõuda. Oma tugevusteks peab Merit just selget eneseväljendus- ja eneseanalüüsioskust ning süsteemsust.

  Ausad ja autentsed inimsuhted, jätkusuutlik tarbimine, puhas toit ning eneseareng on Meriti jaoks äärmiselt olulised. Teistes inimestes väärtustab ta enim just igaühe erilisust ja ehedust. Julge inimene, kes ei pelga väljendada oma mõtteid ja tundeid on inspiratsiooniks paljudele! Oma töö juures meeldib Meritile toetava ja avatud tiimi olemasolu. Ta naudib vahetut kontakti inimestega ning töö nähtavat tulemuslikkust. Kindlasti tunnustab ja kannustab Meritit üha edasi liikuma ka klientide rahulolu, mis annab omakorda jõudu ja motivatsiooni ka raskematel päevadel.

  Merit peab enda eest hoolitsemist elu oluliseks osaks. Päeva planeerimine, võimlemine ja jooga on head viisid, kuidas end taas positiivse energiaga täis laadida. Samuti looduses liikumine ning kvaliteetaja veetmine lähedastega aitavad end taas õigele sagedusele häälestada. Meriti üheks suureks kireks on tervist toetav toitumine, mille kallal ta end jätkuvalt edasi harib. Nii naudib ta ühtviisi tervisliku toidu valmistamist kui ka sõprade võõrustamist ja ilusa atmosfääri loomist, mis sellega kaasas käib.

  Keeled: eesti, inglise