Evely

Üürikinnisvara sisustaja

+372 517 1114
evely@myhome.ee
  Evely Heliste

  Kinnisvara kõrval on Evely suurim kirg sisustus. Ta on paljudelt meie investoritelt kiita saanud oma oskuse eest nende üürikorterite jaoks nutikate lahenduste leidmisel ja ruumide sisustamisel.

  Evely on väga kannatlik, töökas ja kiire ning tal on hea süda ja suur hing. Temas on palju uudishimu ja soovi teha midagi omamoodi. Oma kolme lapse kõrvalt on ta saanud väga heaks logistikuks, õppinud aja planeerimist ja lihvinud organiseerimisoskust. Näiteks tihti tundub, et justkui võluväel on tal meie klientide köögi joonised valmis veel enne, kui tellija neid küsida jõudis.

  Oma töö juures meeldib talle kõige rohkem see, kuidas tühjast korterist saab täiuslik kodu. Ta silmad paneb särama oma peas tekkinud visioonidele lahenduste leidmine ning ideaalseks lõpptulemuseks vajalike toodete otsimine. Evelyt inspireerib kõik ilus ja huvitav ta ümber: erinevad värvid, loodus, inimesed. Inspiratsiooni selleks ammutab ta reisidelt, ajakirjadest, internetist.

  Evely hobi on vanale mööblile uue elu sisse puhumine – restaureerimine. Vaba aega meeldib talle sisustada sportides. Tema tahtejõudu, püsivust, head tiimitöö oskust ja saavutustahet kinnitab Euroopa juunioride meistritiitel rannavõrkpallis.

  Keeled: eesti, inglise, vene, soome