Gerdi Arst

Gerdi on üks MyHome asutajatest. Ta tegutseb kinnisvarasektoris juba aastast 2004, mil alustas tööd kinnisvarafirmas Ober-Haus. Algusaastatel suur firmas töötades tundis Gerdi, et valdkonna täielik potentsiaal jääb kasutamata. Nii sündis otsus luua oma ettevõte – just selline, mis osutab peale kinnisvara vahenduse ka teisi toetavaid teenuseid, nagu müügieelne kodukujundus, sisustusteenus arendajatele, üürikorterite haldus ja kinnisvarainvestorite nõustamine. Nüüdseks on MyHome pakkunud oma klientidele kinnisvaraga seotud tervik lahendusi juba üle 14 aasta. Praegu on Gerdil põhifookuseks suhtlus investoritega, kellele ta otsib sobiva tootlusega kinnisvara, mida aitab ka mõistlikult sisustada. Igapäevatöös on ta ühendanud oma kolm suurt kirge: kinnisvara, investeerimise ja sisekujunduse. Viimast on ta õppinud EKAs, ent peamise kogemuse saanud nüüdseks pea 200 korteri sisustamisega. Gerdi arvates on nii müügieelne kodukujundus kui ka investorite üürikinnisvara ja arendusprojektide näidiskorterite sisustamine väga oluline osa turundusest ning see tagab kinnisvaratehingus kõikidele osalistele parima tulemuse ja tootlikkuse.

Gerdi tõeline kirg on ettevõtlus ja investeerimine, ent talle meeldib ka lugeda ja sisemise tasakaalu saab ta joogast. Pärast tööpäeva lõppu ammutab Gerdi energiat jõusaalis või koduaias toimetades.
Inspiratsiooni kogub Gerdi maailma eri paigus rännates. Ta vaimustub eri kultuuridest, arhitektuurist, loodusest ja ilust. Reisimine rikastab vaimu, toidab hinge ja annab tegutsemiseks energiat.

Keeled: eesti, inglise