Foto - Jake Farra

Kinnisvaramaakler
+372 510 9241
kaja@myhome.ee


  Kaja Milder

  Kaja armastus ja suhe kinnisvaraga sai alguse juba aastakümneid tagasi, mil sai soetatud esimene korter. Ajapikku portfell kasvas, muutus ja arenes. Üha enam hakkas ta sirvima kinnisvaralehekülgi ja mõni objekt tundus lihtsalt nii põnev, et jäi südame külge. Omaenese korterit välja üürides ja ostes-müües lõi ta sidemeid maakleritega, kes olid huvitavad, laia silmaringiga inimesed ja tegid oma tööd pühendumisega.

  Aga sel hetkel oli Kajal juba töökoht olemas, mis oli seotud moetööstuse ja -kaubandusega Eesti suurimates moeettevõtetes- töö, mis oli põnev, arendav ja inspireeriv. Kaja juhtis suuremaid ja väiksemaid meeskondi, kellega töötati välja moekollektsioone ja ehitati üles poode nii Eestisse kui väljapoole. Kuid samal ajal jätkus tal kerge flirt kinnisvaraga. Vaikselt toimetas ta enda kinnisvaraportfelliga ja tabas end jätkuvalt lugemas kinnisvaraveerge, et hoida end kursis valdkonnas toimuvaga.

  Kaja tegi palju koostööd ka MyHome kinnisvarabürooga, imetledes meie tööstiili, mis ühtis väga palju ka tema enda väärtustega. Mingil hetkel oli aeg küps ametit vahetada.

  Kaja on kolleegina abivalmis, heatujuline, empaatiline, koostöövalmis, lojaalne, peab kõikidest kolleegidest lugu. Hindab väga head, toetavat õhkkonda kontoris ja kolleegide vahel. Mingit ruumi ussitamisele, klatšile, ebaaususele, ükskõiksusele ei ole!

  Kaja tugevusteks on kindlasti vastutustunne, süsteemsus, uudishimu, soov asju hästi teha. Kerge perfektsionism, hindab väga esteetikat ja talub ka hästi stressi. Teistes inimestes hindab avatust, loomulikkust, rõõmsat meelt, koostöövalmidust.

  Üks mõnus töökoht peaks Kaja arvates olema liikuv ja aktiivne, mis ei eeldaks päevade kaupa paigal istumist ja võimaldaks tutvuda uute inimestega. Kinnisvaratöö puhul on nii tore näha ka teiste inspireerivaid kodusid.

  Energiat saab Kaja kodust, aiast, lapselastelt, kahelt koeralt, sõpradelt, reisides, lugedes, kuulates klassikalist muusikat, käies kontsertidel, sportides ja muidugi balletitundides, kus Kaja on käinud juba 13 aasta.