Foto - Jake Farra

Üürikinnisvara haldur

+372 5802 3081
marion@myhome.ee
  Marion Maanas

  Marion on meie haldustiimi särav ja asendamatu liige, kes juba kontorisse astudes toob endaga kaasa suurepärase positiivse energia.

  Oma märkimisväärseimaks tööalaseks kogemuseks peab ta 15 aasta pikkust töösuhet ühe ettevõtte juures, mis teeb temast väga lojaalse ja usaldusväärse töötaja. Varasemat kokkupuudetud Marionil kinnisvara valdkonnaga otseselt pole. Küll aga on ta ise olnud üürniku rollis, mis tuleb suuresti kasuks üürikinnisvara haldurina töötades ning erinevate pooltega suhestudes.

  Kolleegina on Marion teistega arvestav ning rõõmsameelne. Ta kohaneb kiiresti uute inimeste ja olukordadega, oskab hästi oma aega planeerida ning on julge ja aktiivne suhtleja. Oma elus väärtustab Marion enim just perekonda ja head tervist. Ta soovib nautida elu, olles õnnelik just hetkes – siin ja praegu. Teistes inimestes hindab Marion enim ausust ja hoolimist.

  Üürikinnisvara halduri töö juures meeldib Marionile kõige rohkem erinevate inimestega suhtlemine ja probleemidele lahenduste leidmine. Energiat ammutab ta pere ja sõpradega koos veedetud ajast ning mööda maailma reisimisest.

  Keeled: eesti, inglise