Kinnisvara salarelv

Kinnisvara salarelv: miks on kodukujundusel oluline roll

Eesti kinnisvaraturg on viimastel aastatel näinud märkimisväärset kasvu ja teinud uusi rekordeid. Kinnisvaratehinguid tehti kiiresti ning tihti oli ukse taga ostjatest järjekord. Sellises turuolukorras ei pööratud erilist tähelepanu kinnisvara müügieelsele ettevalmistusele, sest ostja leidus ilma suuremat pingutust tegemata. Tänasel turul, kus pakkumiste arv on kasvanud ja ostjat tuleb otsida kauem mängib müügieelne kodukujundus ning läbimõeldud turundusstrateegia olulist rolli. Muutes kinnisvara atraktiivseks läbi müügieelse sisekujunduse, hakkab see silma rohkematele klientidele ning annab eelise kiiremaks ja kasumlikumaks müügiks.

Müügieelse kodukujunduse eelised

Kodukujundus on eduka müügitehingu saladus. Selle eesmärk on valmistada kinnisvara ette laiale ostjaskonnale, muutes selle visuaalselt atraktiivseks. Siin on mõningad peamised põhjused, miks kodukujundus on oluline tegur edukaks müügiks.

Esmamulje: Kõige olulisem on pakkuda potentsiaalsele kliendile head esmamuljet. Hästi läbimõeldud kodukujundus rõhutab objekti tugevusi, optimeerib ruumi, loob kutsuva atmosfääri. Tänu kodukujundusele tekib kliendil suurema tõenäosusega kodune ja hubane meeleolu, tänu millele suudetakse ostetavat objekti paremini ette kujutada enda uue koduna.

Kodukujundus teeb tõesti imesid! Sama tuba enne ja pärast MyHome kodukujundust!

Ruumi ja potentsiaali maksimaalne kasutamine: kodukujundus võimaldab ära kasutada ruumi täielikku potentsiaali. Sisustajad oskavad vaadata oma professionaalse pilguga, strateegiliselt paigutada mööblit, dekoratsioone, sättida valgust jpm.

Väike soovitus: eemalda ebavajalikud asjad ja rõhuta ruumi tugevusi!

Konkurentsieelis: turul on pakkumisi tänaseks palju, mistõttu tuleb teiste hulgast silma paista. Tänu hästi läbimõeldud müügieelsele kodukujundusele on võimalik tagada klientidelt suurem tähelepanu ja huvi. Ostjaid köidavad kohe elamiseks valmis, hästi hoolitsetud, esteetiliselt kenad kodud. Kodukujunduse kaudu on võimalik küsida maksimaalset hinda ja võimaldab saada mitmetelt klientidelt pakkumisi.

MyHome on pakkunud müügieelset kodukujunduse teenust juba üle 15 aasta. Müügieelse kodukujunduse teenus on meie klientidele juba maakleriteenuse hinna sees, tagades müüjale mugava ja kuluefektiivse lahenduse.