MyHome kinnisvarabüroo

Kaunid mõtted, mille saatel astuda üheskoos aastasse 2022

Aastate möödumise lakkamatus virvarris tuleb vahel leida üks hetk ja seisatada. Kas Sina oled mõelnud, kuhu Sa tegelikult teel oled? Või millise raja endast maha jätad? Eks ole aastavahetus traditsiooniliselt kujunenud ajaks, mil just need samad küsimused pähe poevad ning vastuseid nõuavad. Levinud tavade kohaselt püstitatakse just siis uusi eesmärke, lastakse lahti vanast energiast ning loetakse sekundeid ilusama homseni.

Nii istusime ka meie oma väikese tiimiga maha ning panime kirja peotäie kauneid mõtteid. Puistame need siia lugemiseks ka Sulle. Ehk leiad Sinagi nende seast mõne mõttetera või lohutava sõna, mis uut aastat veelgi parema tooniga vastu võtta aitab. Ühtviisi annab see aimu, milliseid inimesi meie väike büroo endas peidab. Et ametinimetuse taga on alati midagi enamat ning inimeste sügavuse mõistmiseks tuleb esmalt kohtuda iseenda sügavaimate soppidega.

 1. 2021 on mulle kõige enam õpetanud rahu tegema olukordadega, mida ma ei saa muuta. Teadmise, et kui olen andnud enda tänaste teadmiste juures maksimumi, siis olengi andnud endast parima. Peale selle olen õppinud olema ka enda vastu sama hell, hoolitsev ja kaastundlik nagu teiste vastu enda ümber. Olen tänulik selle aasta õppetundide, elamuste ja mälestuste eest!
 2. Olen õppinud leidma tasakaalu ja rahu enda ning kõige ümbritseva vahel. Tuleb võtta aega iseenda jaoks, et olla jätkusuutlik ja õnnelik. Sellise elu alustaladeks on kahtlemata hea uni, vee joomine, liikumine ning kvaliteetne toit. Ja lõpuks lihtsalt… Ahh, elu on ilus ja naudi! Kõik tuleb kerguse, rõõmu ning hiilgusega nüüd ja kohe!
 3. Olen avastanud ennast elu keskelt, kus osad asjad on pöördumatult möödas ja samas palju on veel ees. Ühel hetkel, kui lapsed juba suured on, tekib see tunne, et nüüd on lõpuks uuesti minu aeg. Saan iseendast lähtuvalt võtta vastu otsuseid, mida tahan. Aastatega tekkinud elukogemus ja teadlikkus on mulle õpetanud, mis need soovid ja otsused siis ka päriselt on ning sealhulgas, mis need pole.
 4. Igaüks meist vajab kodusoojust,
  südamesse päikest, mis ei looju.
  Puhtaid mõtteid, millest hing saab valgust,
  kaunist jõuluaja algust!
 5. Mind on sel aastal mõjutanud palju teadmine, et kõik meie elus olevad suhted on minu peegeldus ehk aitavad näha minu enda kasvamise kohti. Teadmine, et asjad, mis mind teistes ärritavad või mida märkan, on peegelduseks mulle endale – see on kas midagi, mida ma endal kogeda ei luba või midagi, mis mind enda juures häirib. Selline enesest teadlikkus on mind pannud ümbritsevaid inimesi vaatama imetlusega ning loonud võimaluse saada inspireeritud minust erinevatest inimestest, keda varem vaatasin kadedusega. Olen tänulik kõigile, kellega elu mind kokku viib, sest selle kaudu saan ka mina inimesena kasvada. Olen tänulik, et olen osa MyHome tiimist.
 6. Klientide usaldus tuleb ajaga välja teenida ja ühe õnnestunud tehinguga ei pruugi veel kliendi südant võita. See on jätkuv protsess, mis nõuab järjepidevat pingutust, enesetäiendust ja kompromisse. Positiivsest küljest pakub see ka sügavat rahulolu ja motiveerib uusi teadmisi omandama.
 7. Olen õppinud, et karta ega kaotada pole siin elus mitte midagi. Minu jaoks on kordades hullem jääda kinni ühe koha peale, sest sellisel juhul ei pruugi me iialgi näha kui imelised võimalused meid teisel pool mugavustsooni ootavad. Armasta südamest, ütle oma mõtted välja, koli teise riiki, pane end mõnele põnevale kursusele kirja. Minu igapäevane püüdlus on tunda end mugavalt ebamugavuses. Vahel astuda ämbrisse, vahel ülesmäkke ronida, siis jälle alla kukkuda, kuid peamine – alati edasi liikuda.
 8. Sel aastal õppisin ma kindlasti, et muutused on edasiviiv jõud ning õppimine ja kiire kohanemine edu aluseks. Kui ma mõtlen oma maakleritöö peale, siis on minu selle aasta moto: “If you want to be trusted, be honest”
 9. Psühholoogid räägivad, et mida inimene kardab, see juhtub. Tuleb ruttu hakata kartma pikka elu, tugevat tervist ja suurt hulka raha.

Need siin olid mõned meie olulisimad mõtted, mille saatel uude aastasse sammume. Ehk ei teagi me alati, kuhu täpselt teel oleme või millise raja endast maha jätame. Vahel selgub see palju hiljem. Oluline on tähistada ka väikeseid võite ning pisikesi enesearengukohti sel teekonnal, mis tegelikult just suuri muutusi loovadki. Nii elame rohkem hetkes ja loome ilusamat homset juba täna.

Soovime Sulle imeliselt imederohket uut aastat!