sven

Kinnisvaramaakler

+372 5568 9195
  Sven Õispuu

  Valdkonnana on kinnisvara Sveni väga pikka aega paelunud ja ta on tegelenud üürimisega juba enne MyHome’i tööle asumist. Töises plaanis on ta aga kinnisvaraga seotud olnud 2013. aastast. Ta alustas toona MyHome’is kinnisvaramaaklerina, ent läks seejärel maailma avastama ja kogus kogemusi lühiajalise üüri valdkonnas Estonishing Stay külaliskortereid hallates.

  Rõõmustame koos oma püsiklientidega, et Sven on meie juures tagasi ja jätkab siin taas kinnisvaramaaklerina. Meie naiskond hindab kõrgelt Sveni rõõmsameelset, sõbralikku, vastutulelikku ja naljatlevat olemust, mis toob ka igasse sinisesse esmaspäeva sära. Tema eelnev pikaajaline kogemus rahvusvahelises militaarkeskkonnas on ta seoses erinevate kultuuride ja inimestega proovile pannud ning arendanud ka kohusetunnet, loogilist mõtlemist ja organiseeritust. Energiat ammutab ta aga sportimisest ja hea muusika kuulamisest.

  Ka teistes hindab Sven enim viisakust, ausust ja huumorisoont. Ta on küll väga perekeskne, ent talle meeldib oma töö juures uute ja põnevate inimestega suhtlemine ja erinevate objektidega tegelemine.

  Keeled: eesti, inglise

  Üürikinnisvara haldur
  +372 5567 1477
  nadia@myhome.ee


   Nadia Konkova

   Nadia on meie kinnisvarahaldur, kelle igapäevatöö on korterite haldamine ning arveldamise ja pisiparanduste korraldamine. Tema pikaaegne taust dokumendihalduses aitab mustmiljoni pisidetaili organiseerimisega justkui mängleva kergusega hakkama saada. Ta on väga töökas, põhjalik, usaldusväärne, abivalmis ja kohusetundlik. Tema võimet igale olukorrale lahendus leida toetab oskus alati rahu säilitada ja viisakas olla. Temaga kokku puutudes tunnetab igaüks lahkust ja soojust.

   Vabal ajal tegeleb Nadia käsitööga, loeb palju raamatuid ning võimaluse korral teeb vabatahtliku tööd.

   Keeled: eesti, vene, inglise