sven

Kinnisvaramaakler

+372 5568 9195
  Sven Õispuu

  Valdkonnana on kinnisvara Sveni väga pikka aega paelunud ja ta on tegelenud üürimisega juba enne MyHome’i tööle asumist. Töises plaanis on ta aga kinnisvaraga seotud olnud 2013. aastast. Ta alustas toona MyHome’is kinnisvaramaaklerina, ent läks seejärel maailma avastama ja kogus kogemusi lühiajalise üüri valdkonnas Estonishing Stay külaliskortereid hallates.

  Rõõmustame koos oma püsiklientidega, et Sven on meie juures tagasi ja jätkab siin taas kinnisvaramaaklerina. Meie naiskond hindab kõrgelt Sveni rõõmsameelset, sõbralikku, vastutulelikku ja naljatlevat olemust, mis toob ka igasse sinisesse esmaspäeva sära. Tema eelnev pikaajaline kogemus rahvusvahelises militaarkeskkonnas on ta seoses erinevate kultuuride ja inimestega proovile pannud ning arendanud ka kohusetunnet, loogilist mõtlemist ja organiseeritust. Energiat ammutab ta aga sportimisest ja hea muusika kuulamisest.

  Ka teistes hindab Sven enim viisakust, ausust ja huumorisoont. Ta on küll väga perekeskne, ent talle meeldib oma töö juures uute ja põnevate inimestega suhtlemine ja erinevate objektidega tegelemine.

  Kliendid on Sveni kirjeldanud järgnevalt:

  ”Kiirus, täpsus, lõpptulemus – Sven oli väga tubli!” – Mikk

  ”Lihtne oli suhelda, asjad said kiiresti aetud ning kõikidele küsimustele sain vastuse.” – Karli

  ”Jäin rahule fotode kvaliteediga kindlasti. Samuti kuulutuse sisuga, mis oli lühike ja lööv. Kõik muu oli väga sujuv ja üldiselt oli pidevalt kindlustunne oli olemas, et saab vajalikuks hetkeks ja soovitud hinnaga tehingu tehtud. Suhtlus Sveniga läbi huumoriprisma on kindlasti seda maaklerteenuse hinda väärt!” – Uku

  ”Suurepärane teenindus, tore maakler ning omanik! Soovitan soojalt!” – Silver

  ”Kogemus MyHome’ga oli väga hea. Maakler oli professionaalse suhtlemisega ning tööstiiliga, kodu leidmine oli sujuv ning tundsin, et olen kliendina hoitud. Küsimuste puhul sain kiiresti põhjalikud vastused ning leidsin endale ideaalse kodu. Soovitaksin kindlasti MyHome oma tuttavatele ning lähedastele.” – Maria Kristiina