Korter - Tallinn, Põhja-Tallinna linnaosa, Maleva , 2H

Küsi rohkem infot

Kadri Kruus-Magomedov
Kadri Kruus-Magomedov
  40 000€ / 19.9 m2
  Tuba
  Tubasid: 1
  Magamistuba
  Magamistubasid: 0
  Vann
  Vannitube: 0
  WC
  Tualetid: 1

  Müüa MITTEELURUUM Maleva 2H maja keldri korrusel. Tegemist ei ole eluruumiga ega äripinnaga ning hinnas KM ei sisaldu ega lisandu.

  Tegemist on eraldi sissepääsuga keldrikorruse ruumiga, millel hetkel aken puudub, kuid hoone rekonstrueerimise projekti järgi 2007 aastal on aken ette nähtud ja käivad akna installeerimise tööd.
  Siseneda saab nii tänavalt hoone peaauksest kui ka läbi parkla eraldi sissepääsu. Antud korrusel on teiste majaelanike panipaigad.
  Pinnal on olemas vesi, kanalisatsioon ning elekter. Olemas toimiv WC ja kraanikauss. Võimalik tekitada lisaks pesemise võimalus. Pind on soe ja heas korras. Lae kõrgus umbes 2,15 cm. Pind on mitte eluruumina registreeritud kinnisturaamatus, kuid ei ole ehitusregistris.
  Pinnaga koos on võimalik kasutada konkreetset pinna juurde kuuluvat parkla kohta maja suletud hoovis. Tegemist on kõigi ühistuliikmete ühise maaga ja kohad on jagatud suulise kokkuleppe alusel. Igale liikmele kuulub üks kindel parkimiskoht ja on olemas ka eraldi kohad külalisetele.
  Hoone on ehitatud 1999 aastal ning aastal 2007 on ehitatud peale 2 korrust ja hoone kapitaalselt renoveeritud. Väljastatud energiamärgis C.
  Pind on ideaalne kellelegi, kes vajab näiteks autoga head ligipääsu oma suurele laoruumile, töökojale ja saab ka päeval oma vajalikud kontori toimingud ühes kohas ära teha. Aken tekitab pinnale juurde rohkete otstarvete ja kasutamise võimalusi.

  Hoone

  • Hoone materjal: Kivimaja
  • Seisund: Valmis
  • Omandivorm: Korteriomand
  • Ehitusaasta: 2007

  Lisainfo

  • Eraldi sissepääs
  • Tsentraalne vesi
  • Sissepääs tänavalt

  Parkimine

  Parkimine hoovis
  1 -le autole

  Asukoht kaardil