Korter - Tallinn , Kesklinna linnaosa , Vene

Küsi rohkem infot

Janika Vahtra-Jürgen
Janika Vahtra-Jürgen
  335 250€ / 91 m2
  Tuba
  Tubasid: 2
  Magamistuba
  Magamistubasid: 1
  Vann
  Vannitube: 1
  WC
  Tualetid: 1

  Müügile on tulnud suursuguse arhitektuuriga tõeliselt avar, kõrgete lagedega, valgusküllane korter 14 sajandist pärit ajastutruus majas otse vanalinna südames. Maja on põhjalikult renoveeritud.

  KORTER
  Maja teisel korrusel paiknev vaikne kahetoaline korter on ajastule omase algupärase sisearhitektuuriga ja avara planeeringuga. Lõuna suunas paiknevad suured aknad muudavad korteri ruumikaks ja valgusküllaseks. Tõeliselt nauditava avaruse loovad kõrged laed, mille kõrgus on circa 3,5 m. Kõik toad paiknevad eraldi. Korteri koosseisu kuulub esik, elutuba, eraldi köök, üks magamistuba ja vannituba.

  Esikust pääseb avarasse elutuppa. Elutoas asub ajalooline kamin, mis lisab korterile suursugusust.
  Elutoa suured aknad avanevad vaatega tänavale: Vanalinna Hariduskolleegiumi hoovialale ja Püha Nikolai Imetegija kirikule. Vastas ei ole ühtegi eluhoonet. Aknalauad on laiad, andes võimaluse muuta need hea vaatega mugavaks istumisalaks. Esikuga paralleelselt asub ruumikas köök, mille kahepoolsed uksed avanevad elutuppa. Köögis paikneva tehnika hulka kuuluvad nõudepesumasin, praeahi-pliit, külmkapp ja pesumasin. Suure kaheinimesevoodiga magamistuba asub teistest tubadest eraldi, paralleelselt elutoaga. Vannitoas on kaks ust: üks viib otse magamistuppa ja teine elutuppa.

  Enamus tubade põrandaid katab naturaalne tammeparkett.
  Tänu paksudele seintele on korter vaikne ja ei kosta läbi.
  Korteri juurde kuulub ka majas asuv 6m2 suurune panipaik, mis on talviti soe.
  Korter vajab värskendamist: osade seinte ülevärvimist jms.
  Piltidel olev mööbel jääb sisse osaliselt.

  MAJA
  Vene 19 aadressil asuv väärikas hoone on ehitatud 1389. aastal. Eestimaa kubermangu ülemsekretär Alexander Fresele kuulus kinnistu, mille alla jäi ka Vene tänav 19 hoone, aastatel 1857–1875. Sellepärast nimetatakse seda hoonet ka Frese majaks. 1873. aastal lasi ta kinnistul asuvad keskaegse ilmega hooned põhjalikult ümber ehitada ning sellest ajast alates pole Vene tn 19 majade välisilme eriti muutunud. Hoone renoveeriti täielikult vahemikus 1997-1998. Renoveerimistööde teostamine tõi hoones esile tema ainulaadse arhitektuurilise stiili ja ajaloolised detailid, mis ilmestavad uhkelt hoonet ka täna.
  Vene 19 kinnistu on Tallinna vanalinnas ainulaadne, sest omab kahte hooviala. Esimene hoov on väiksem, n-ö majandushoov. Teine hooviala on vaikne ja rahulik sisehoov, kust avaneb vaade ajaloolistele müüridele ja võimsatele põlispuudele. See hoov on kujundatud terrassilaadseks aiakeseks ehk mõnusaks ajaveetmiskohaks. Õhtusel ajal on hoov valgustatud. Hoov on kasutamiseks mõeldud maja korteriomanikele, sissepääs hoovi avaneb ainult lukustatavast väravast.

  KÜTE
  Majas on linna keskküte, mis tagab madalad küttekulud.

  PARKIMINE
  Parkimisvõimalus Tallinna elanikuna sissekirjutuse alusel. Parkida saab parkimisloaga otse maja ees ja ka ümbruskonna teistel tänavatel.

  ÜMBRUSKOND
  Maja asub suurepärases asukohas. Vanalinn on aktiivse elu keskus. Vene tänav, mis oma olemuselt on vaiksem piirkond, paikneb Viru tänava ja Raekoja platsi vahetus läheduses, aga jätab võimaluse öösiti rahulikult magada. Lühikese jalutuskäigu kaugusel asuvad Raekoja plats, mitmed restoranid, hotellid, kohvikud ja kauplused. Viru väljakuni on jalutada vaid 500 meetrit, kus asuvad ühistranspordi peatused. Balti jaama jalutab 10 minutit, Telliskivi Loomelinnakusse 19 minutit. Viru Keskus jääb 9-minutilise ja Rotermanni kvartal 10-minutilise jalutuskäigu kaugusele. Lähimad pargid on vanalinnas asuv Schnelli park ja Tammsaare park. Tegelikult võib kesklinna piires siit kõikjale liikuda jala.

  Võta julgelt ühendust.

  MyHome on unikaalset terviklahendust pakkuv kinnisvarabüroo. Pakume kinnisvara vahendust, üürikorterite haldusteenust koos üürigarantiiga ning müügi-ja üürieelset kodukujundust! Oleme tegutsenud turul enam kui 10 aastat ning garanteerime parimad tulemused!

  Hoone

  • Hoone materjal: Kivimaja
  • Seisund: Valmis
  • Korter asub 2 korrusel 4 korruselises hoones

  Lisainfo

  • Uus torustik
  • Kinnine hoov
  • Kõrged laed
  • Uus elektrijuhtmestik
  • Tsentraalne vesi
  • Lokaalne vesi
  • Sissepääs tänavalt

  Parkimine

  Maja ees
  0 -le autole

  Asukoht kaardil