Korter - Tallinn , Kesklinna linnaosa , Narva maantee

Küsi rohkem infot

Gerdi Anupõld
98 000€ / 18.3 m2
Tuba
Tubasid: 1
Magamistuba
Magamistubasid: 0
Vann
Vannitube: 1
WC
Tualetid: 0

Müüa uhiuus rõduga korter luksuslikus Avangardi majas Tallinna kesklinnas!

Hea planeeringuga korter kus on magamistoa osa elutoast eraldatud. Maja taha avanev päiksepoolne rõdu. Hoone 5. korrusel asub ka hiskasutatav katuseterrass ning soklikorrusel on majapidamisruum pesumasinate ja kuivatitega, jõusaal ja jalgrattaruum.

Hoone valmis 2019 aastal ja on täielikult renoveeritud. Avangard on unikaalne üürimajaks ehitatud hoone Tallinna kesklinnas. Tsaariaegne fassaad juhatab majja, mida ilmestavad luksuslikud fuajeed ja funktsionaalsed väikekorterid. Siin kohtuvad investorite ihaldatud kõrge tootlus ning üürniku unistatud suurlinlik stiil.

Korter on sobilik nii pika- kui ka lühiajaliseks üürimiseks: keskmine tootlus ca 8,5%. Lühiajalise üüri haldusteenust on võimalik pakkuda läbi Estonishing Stay operaatori, kes opereerib Avangardi majas ca 20 külaliskorterit.

Suurepärane investeering!
Küsi lisa ja lähme vaatama!

MyHome on unikaalset terviklahendust pakkuv kinnisvarabüroo. Pakume kinnisvara vahendust, üürikorterite haldusteenust koos üürigarantiiga ning müügi-ja üürieelset kodukujundust! Oleme tegutsenud turul enam kui 10 aastat ning garanteerime parimad tulemused!

Hoone

  • Hoone materjal: Kivimaja
  • Seisund: Uus ehitis
  • Ehitusaasta: 2019
  • Korter asub 4 korrusel 6 korruselises hoones

Lisainfo

  • Lift

Parkimine

Asukoht kaardil