Paarismaja boks - Keila linn , , Aukamäe

Küsi rohkem infot

Gerdi Anupõld
189 000€ / 223.3 m2
Tuba
Tubasid: 4
Magamistuba
Magamistubasid: 3
Vann
Vannitube: 2
WC
Tualetid: 2

Müüa kaksikelamu üks pool. Elupind asub läbi kolme korruse, millest kaks on maapealsed korrused.

Elamu suletud netopind on 223,3m2, millest köetav pind 145,7m2. Krundi suurus on 740,5m2.

ESIMENE KORRUS:
Avar esik (14,4m2) plaaditud põrandaga, kuhu on planeeritud suur walk in garderoob ja kust pääseb garaaži (16,7m2). Garaažil on Hörmanni tõstukuks, millel on valmidus automaatseks avamiseks.
Esikust edasi liikudes kõrgemal tasapinnal on trepihall (7.2 m2) tualettruumiga, kust pääseb kööki (22,7 m2) elutuppa (38,4 m2) ning soklikorrusele. Elutuba on avar ja kõrge laega läbi kahe korruse. Terrassile (21 m2) on võimalus minna nii elutoast kui ka köögist. Elutoa põrandat katab tammeparkett ja paigaldatud on metalltrepp naturaalsete tamme astmetega. Vaheuksed on naturaalsest tammespoonist. Seinad värvitud. Kamina saab tulevane pererahvas paigaldada oma soovide kohaselt ja niisamuti valida köögi ja trepihalli põrandakattematerjali.

SOKLIKORRUS:
Trepihallist pääseb suurde avatud ruumi, kuhu on võimalik välja ehitada sauna- ja puhkeruum (32,7 m2). Lisaks asub soklikorrusel üks abiruum (9,4 m2) ja tehniline ruum maakütte pumbaga (21 m2).

TEINE KORRUS:
Elutoast pääseb II korruse trepihalli, kus asub vannituba (5,2 m2), kuhu pääseb ka otse peamagamistoast ning eraldi ruum panipaiga või garderoobi väljaehitamiseks (1,7 m2).
II korrusel on kokku 3 magamistuba (19,6 m2, 12,35 m2 ja 13,00 m2). Ühest magamistoast ja trepihallist pääs varikatusega terrassile (16 m2).
Peamagamistoas on seinad värvitud, kahes magamistoas seinad krunditud ja võimalus valida lõplik viimistlus ning põrandakattematerjalid oma soovide kohaselt. Vannitoas valmidus sanitaartehnika paigalduseks ja lõplikuks viimistluseks. Kõikidel tubadel tammespoon uksed.

Maja välisseinaks on 250mm fibo plokk, 200mm täisbetoon vahelaed, plekk katus. Väljastatud on B-energiamärgis. Maja köetakse maaküttega ja küttekulud on väga soodsad. Majja paigaldatud signalisatsioon ja Telia kaabel.

Suured aknad ja kõrge elutoa lagi lisavad palju avarust ja valgust. Maja on avatud lõuna- õhtupäikesele.

Kaasomand, kehtestatud notariaalne kasutuskord.

Vajadusel on praegusel omanikul välja pakkuda ehitusbrigaad tööde lõpetamiseks.

MyHome on unikaalset terviklahendust pakkuv kinnisvarabüroo. Pakume kinnisvara vahendust, üürikorterite haldusteenust koos üürigarantiiga ning müügi-ja üürieelset kodukujundust! Oleme tegutsenud turul enam kui 10 aastat ning garanteerime parimad tulemused!

Hoone

  • Hoone materjal: Plokk-konstruktsioon
  • Omandivorm: Kaasomand

Lisainfo

Parkimine

Asukoht kaardil