Maja - Tallinn , Kristiine linnaosa , Laine

Küsi rohkem infot

Gerdi Anupõld
425 000€ / 427.6 m2
Tuba
Tubasid: 0
Magamistuba
Magamistubasid: 0
Vann
Vannitube: 0
WC
Tualetid: 0

Müüa 1924 aastal valminud hoone (arh Herbert Johanson) Järve asumis. Majas on neli korterit. Hoonel on säilinud komplekselt kõik originaaldetailid: uksed-aknad, fassaad ja katus.

Maja on remonti vajavas seisukorras. Korterites on ahju ning elektriküte ja sooja vett saab elektriboileritest. Vesi ja kanalisatsioon on tsentraalsed.

Kolm korterit on kahetoalised, üks kolmetoaline. Kolmetoalisesse korterisse on hoovist eraldi sissepääs. Kokku on suletud netopind 382.2 m2, millest korterite pind 269.3 m2. Brutopind 427,6 m2.

Aiaga piiratud krundi suurus on 2159m2, Pärnu mnt poolsel küljel on raudbetoonist müratõke. Olemas on projekteerimistingimused, mis lubab hoovi ehitada abihoone veel ühe korteriga. Abihoone lubatud ehitusalune pind 80 m2.

Laine tn 3 kinnistu paikneb Kristiine linnaosa üldplaneeringu kohaselt Järve miljööväärtuslikul hoonestusalal ja hoone on hinnatud linnaehituslikult ja arhitektuurselt väga väärtuslikuks.
Hoonele on tehtud konstruktsioonide ehitustehnilise seisukorra analüüs ja ettepanekud restaureerimiseks.

Ümbruses asuvad põhiliselt väiksed, kuni 2-korruselised, korterelamud ja eramud. Lähedal on Järve rauteejaam ning Pärnu mnt äärsed bussipeatused.

MyHome on unikaalset terviklahendust pakkuv kinnisvarabüroo. Pakume kinnisvara vahendust, üürikorterite haldusteenust koos üürigarantiiga ning müügi-ja üürieelset kodukujundust! Oleme tegutsenud turul enam kui 10 aastat ning garanteerime parimad tulemused!

Hoone

  • Hoone materjal: Kivimaja
  • Seisund: Vajab renoveerimist
  • Omandivorm: Kinnistu
  • Ehitusaasta: 1928

Lisainfo

  • Kinnine hoov
  • Aiaga ümbritsetud
  • ühistransport

Parkimine

Asukoht kaardil