Korter - Tallinn , Põhja-Tallinn , Soo

Küsi rohkem infot

Rebecca Lootus
Rebecca Lootus
+37253807799
rebecca@myhome.ee
800€ / 55.4 m2
Tubasid: 3
Magamistubasid: 2
Vannitube: 1
Tualetid: 1

Üürile anda kaunilt sisustatud ning valgusküllane 3-toaline korter. Üürikodu asub rohelises ja miljööväärtuslikus piirkonnas Soo ja Uus-Kalamaja nurgal. Tallinna Vanalinn on vaid 1,6 kilomeetri kaugusel. Balti Jaama turg ja restoranid on vaid 10 minutise jalutuskäigu kaugusel, Kalamaja park vaid 5 minuti kaugusel.

Korteris on avatud köök-elutuba, kaks magamistuba, vannituba ning klaasitud rõdu. Korter on täielikult möbleeritud ning kõik eluks vajaminev tehnika, nagu pesumasin, nõudepesumasin, külmik, pliit, ahi, jäävad üürnikule kasutada. Siseviimistluses on kasutatud ainult kvaliteetseid ja naturaalseid materjale. Kodu akendesse paistab mõnus lõuna- ja õhtupäike.

Küttesüsteemiks on põrandaküte ning energiasäästu tagab Flexit soojusvahetiga ventilatsiooniseade, mis kodust eemal olles ise ennast säästurežiimile lülitab.

Korteri juurde kuulub ka hoone all olevas parklas 1 parkimiskoht, mis on eraldi 35€ kuus. Lisaks kuulub korteri juurde ka valvestatud panipaik.

Üürnikeks oodatakse koduhoidvaid ja koduloomadeta kliente!

Korterisse saab sisse kolida alates 28.11.2018, koduga tutvuma minna saab kokkuleppel juba varem.

Üürilepingu sõlmimiseks tuleb tasuda ühe kuu üür ette, tagatisraha 900€ ning maakleritasu on 800€ + KM.

MyHome on unikaalset terviklahendust pakkuv kinnisvarabüroo. Pakume kinnisvara vahendust, üürikorterite haldusteenust koos üürigarantiiga ning müügi-ja üürieelset kodukujundust! Oleme tegutsenud turul enam kui 10 aastat ning garanteerime parimad tulemused!

Hoone

  • Hoone materjal: Kivimaja
  • Seisund: Valmis
  • Omandivorm: Korteriomand
  • Ehitusaasta: 2014
  • Korter asub 2 korrusel 3 korruselises hoones

Lisainfo

  • Avatud köök
  • Kinnine hoov

Parkimine

maa alune
1 -le autole

Asukoht kaardil