Maja - Saaremaa vald , Pahapilli küla , Merevaike

Küsi rohkem infot

Gerdi Anupõld
129 000€ / 141.7 m2
Tuba
Tubasid: 4
Magamistuba
Magamistubasid: 3
Vann
Vannitube: 2
WC
Tualetid: 0

Müüa maja Mustjala vallas Pahapilli külas looduslikult väga kaunis kohas mere kaldal. Maja asub vanas kalurikülas Varese sadamakoha kõrval.

Kinnistul asub 3 hoonet - elumaja (ehitatud 2002), garaaz (ehitatud 2008) ja ümarpalkidest saunamaja (ehitatud 2008). Elumaja on ehitatud fibo plokkidest, kaetud laudisega, rookatus.

Maja esimesel korrusel asub väga avar elutuba kaminaga koos avatud köögi ja söögitoaga, pererahva magamistuba, aknaga vannituba dussi ja tualetiga. Teisel korrusel on suur avatud pind, kus on ruumi vähemalt 10 inimese majutamiseks. Ülemise korruse akendest avanevad suurepärased vaated merele.

Majas on vesipõrandaküte, samuti saab kütta kaminaga. Saunamajas asub sauna eesruum, pesuruum, leiliruum ja tualett. Saunamaja teisel korrusel on võimalik majutada ca 3-4 inimest. Majal ja saunamajal on eraldi kanalisatsioonisüsteem, mõlemal septik ja imbväljak.

Garaazi mahub parkima 1 auto ja on ka piisavalt ruumi aiatööriistade ja - tehnika jaoks. Seal võimalik hoida ka kaminapuid.

Kinnistu on kahelt poolt piiratud roigasaiaga ja sissesõidutee poolt kiviaiaga. Neljandast küljest piirneb kinnistu merega, oma merepiiri ca 70 m. Liivane ujumisrand ca 300 meetrit eemal. Juurdepääsutee väga hea, naabrid lähedal. Kaunis saaremaine loodus ja merekohin!

MyHome on unikaalset terviklahendust pakkuv kinnisvarabüroo. Pakume kinnisvara vahendust, üürikorterite haldusteenust koos üürigarantiiga ning müügi-ja üürieelset kodukujundust! Oleme tegutsenud turul enam kui 10 aastat ning garanteerime parimad tulemused!

Hoone

  • Seisund: Valmis
  • Omandivorm: Kinnistu
  • Ehitusaasta: 2002

Lisainfo

Parkimine

Garaažis
1 -le autole

Asukoht kaardil