Majaosa - Tallinn , Nõmme linnaosa , Metsa

Küsi rohkem infot

Margit Rajaste
Margit Rajaste
+37256638397
margit@myhome.ee
149 500€ / 100.8 m2
Tubasid: 4
Magamistubasid: 3
Vannitube: 1
Tualetid: 0

4-toaline kodu kahe korteri ning suure aiaga majas Nõmmel!

Kogu teine korrus on selle kodu päralt, kokku 100.8m2. Lisaks on soovi korral võimalik välja ehitada 60m2 pööning. Pööning on võimalik kas liita olemasoleva koduga või ehitada sellest trepikojast eraldi sissepääsuga pind. Korter vajaks värskendust ning uute omanike hoolt ja armastust, kuid just tänu sellele võib saada just Sinu ideaalseks isikupäraseks koduks.

Korteris on suur esik, köök, elutuba, vannituba ja kolm magamistuba, millest üks on läbikäidav. Korteris on gaasiküte, sooja vee varustuse tagavad gaasiboiler ning 50l elektriboiler. Kommunaalkulud on mõistlikud ning neid tasutakse vaid oma tarbimise järgi.

Korteris on tsentraalne vesi, kanalisatsioon ja gaas ning uus küttesüsteem. Olemas on kamina võimalus, kõik pistikud ja lülitid on vahetatud.

Krundi pind on 2053m2 ning see on aiaga ümbritsetud ning kõrghaljastusega. Hoovi osa on mõtteliselt küll jaotatud kahe korteri vahel kuid tegelikult kasutatakse seda sõbralikult koos.

Müüdav kodu asub väikese linna atmosfääriga Nõmme linnaosas, lühikese jalutuskäigu kaugusel Nõmme turust ning keskusest. Lähedal on ka rongipeatus ning koolid/lasteaiad.

Nõmme on ideaalne keskkond aktiivsele perele. Siin on spordikeskus koos välibasseiniga, seikluspark, ujula ning mitmeid metsaradasid nii suusatamiseks, rattasõiduks kui jooksmiseks. Looduses jalgsi matkamiseks on lähedal ka Pääsküla raba.

MyHome on unikaalset terviklahendust pakkuv kinnisvarabüroo. Pakume kinnisvara vahendust, üürikorterite haldusteenust koos üürigarantiiga ning müügi-ja üürieelset kodukujundust! Oleme tegutsenud turul enam kui 10 aastat ning garanteerime parimad tulemused!

Hoone

  • Hoone materjal: Palkmaja
  • Ehitusaasta: 1926

Lisainfo

  • Kinnine hoov
  • Pööning
  • Tsentraalne vesi
  • Aiaga ümbritsetud

Parkimine

Asukoht kaardil