Korter - Tallinn , Mustamäe linnaosa , Ehitajate tee

Küsi rohkem infot

Margit Rajaste
Margit Rajaste
+37256638397
margit@myhome.ee
450€ / 24 m2
Tubasid: 2
Magamistubasid: 1
Vannitube: 1
Tualetid: 0

Üürile anda tuttuus stiilne loft Space Cube hoones! Endine telefoniside keskjaam Mustamäe tee ja Vilde tänava ristumiskohas on pärast põjalikku extreme makeoveri kuuri tundmatuseni muutunud ja läbi teinud ajarännaku minevikust tulevikku!

Oma tagasihoidlike ruutmeetrite kohta on korteris tänu kahele tasapinnale siiski piisavalt õhku ja avarust ning nutikaid asjade hoiustamislahendusi. Olemas on maitsekas sisustus, telekas, toidunõud ning tekid ja padjad seega peale läptopi pole palju asju kaasa vaja võtta.

Ühiskasutatavas pesumasinate ja kuivatitega pesumasinaruumis saad ülejäänud majaelanike peal edukalt oma ideid testida ja mõttekaaslasi leida või kasvõi uue idufirma seemne idanema panna. Kummalised leiutised nagu pakirobotid või Est Cube´i orbiidile lennutamine on siinses kohalikus Räniorus tavapärased nähtused.

Kõrvalkulud siinses elamises on üsna tagasihoidlikud – maja katus on varustatud päikesepaneelidega, hoones energiasäästlik LED tehnoloogiaga valgustus ja korterites veesäästlikud segistid.

Üürihinnas on parkimiskoht ühele autole.

Mõnusalt jalutuskaugusel:
TTÜ ÕPPELINNAK– 700 m
SKYPE'i PEAMAJA – 900 m
TTÜ IT maja– 900 m
IT KOLLEDŽ – 950 m
TEHNOPOL – 1 km
KESKLINN – 5 km

Kui vajad kohta, kus head mõtted ja inspiratioon saaks avalduda, koli Space Cube´i!

Koduloomad ei ole selles kodus lubatud.

Üürihinnale lisanduvad kommunaalkulud.
Lepingu sõlmimisel tuleb arvestada järgmiste kuludega: esimese kuu üür 450 eur + deposiit 450 eur + vahendus 450 eur + km 20% (540eur).

MyHome on unikaalset terviklahendust pakkuv kinnisvarabüroo. Pakume kinnisvara vahendust, üürikorterite haldusteenust koos üürigarantiiga ning müügi-ja üürieelset kodukujundust! Oleme tegutsenud turul enam kui 10 aastat ning garanteerime parimad tulemused!

Hoone

  • Hoone materjal: Kivimaja
  • Seisund: Uus ehitis
  • Ehitusaasta: 2018
  • Korter asub 4 korrusel 5 korruselises hoones

Lisainfo

  • Avatud köök
  • Korter läbi mitme korruse
  • Kõrged laed

Parkimine

Parkimine hoovis
1 -le autole

Asukoht kaardil