Korter - Tallinn , Kadriorg , J. Poska

Küsi rohkem infot

Margit Rajaste
Margit Rajaste
+37256638397
margit@myhome.ee
850€ / 122 m2
Tubasid: 3
Magamistubasid: 2
Vannitube: 1
Tualetid: 0

Üürile anda detailideni viimistletud isikupärane kodu Kadriorus, historitsistlike ja juugendlike stiilimõjutustega heimatvillas, mis on Arhitekt O. Schott’i loomingu näidisena arvatud kultuurimälestiste hulka.

See kahe korteriga majas asuv kodu on ehitatud läbi kahe korruse. Esimesel korrusel on esik, avatud köögi ja söögitoaga elutuba, üks magamistuba ning vannituba. Teisel korrusel asub armas viilkatuse alla ehitatud magamistuba.

Kõigis tubades on mõnusalt palju karakterit ning omapära lisavad ka maja enda detailid.

Elutoa südameks on hubane kamin ning üürniku jaoks on keldris juba olemas kaminapuud. Elutoast pääseb otse ka rohelusse sulanduvale rõdule (5m2), kus hommikupäikeses kohvi nautida. Teise korruse magamistuba on välja ehitatud katusealusesse ning on osaliselt avatud elutuppa. Vannituppa pääseb läbi walk-in garderoobi mis on ühendatud peamise magamistoaga.

Korteris on reaalset pinda 122m2, ametlikult viilkatuse tõttu 96m2.

Korter antakse üürile osaliselt möbleerituna. Piltidel olevast ei jää korterisse kummut, tugitool ning söögilaud koos toolidega. Parkimiseks on üürihinnas üks parkimiskoht.

Koduloomad ei ole selles kodus lubatud.

Üürihinnale lisanduvad kommunaalkulud. Kommunaalkuludeks on gaasiküte, elekter, vesi ja prügivedu.
Kuna tegemist on väikese kahe korteriga elamuga on maja ümbruse ning hoovi korrashoiu kohustus jaotatud elanike vahel. Kokkuleppel teise korteri elanikega on tasu eest võimalik see kohustus nende kanda jätta.

Korter on sissekolimiseks vaba!

Sissekolimisel peaks arvetsama järgmiste kuludega: esimese kuu üür 850eur + deposiit 850eur + vahendustasu 850eur, millele lisandub km.

MyHome on unikaalset terviklahendust pakkuv kinnisvarabüroo. Pakume kinnisvara vahendust, üürikorterite haldusteenust koos üürigarantiiga ning müügi-ja üürieelset kodukujundust! Oleme tegutsenud turul enam kui 10 aastat ning garanteerime parimad tulemused!

Hoone

  • Korter asub 2 korrusel 2 korruselises hoones

Lisainfo

  • Avatud köök
  • Eraldi sissepääs
  • Korter läbi mitme korruse
  • Aiaga ümbritsetud

Parkimine

Parkimine hoovis
1 -le autole

Asukoht kaardil