Maatulundusmaa - Jõelähtme vald , Neeme küla , Metsamarja

Küsi rohkem infot

Rebecca Lootus
Rebecca Lootus
+37253807799
rebecca@myhome.ee
79 900€ / 21200 m2
Tubasid: 0
Magamistubasid: 0
Vannitube: 0
Tualetid: 0

Müüa suur kõrghaljastusega kinnistu Jõelähtme vallas, maalilises ja ilusa loodusega Neeme külas.

Kinnistu, milleni viib korralik tee, paikneb vaikse tupiktänava lõpus, Kadakaranna uuselamurajooni vahetus läheduses, kiviviske kaugusel Ihasalu lahest. 21 200 m2 suuruse maatulundusmaa sihtotstarbe muutmiseks on algatatud detailplaneering, millega planeeritakse kinnistu jagada 3ks ligikaudu 7000m2 suuruseks elamumaa krundiks.
Igale elamumaale on lubatud ehitusalune pind 400m2, ning hoonete arv kinnistul 3.

Neeme küla asub 40km Tallinna kesklinnast ida suunas, Ihasalu poolsaarel. Külas on olemas lasteaed, 6-klassiline algkool, kauplus, raamatukogu, rahvamaja ja postipunkt, mis asuvad kinnistust ligikaudu kilomeetri kaugusel. Kalurikülale omaselt pakuvad hõrgutavaid maitseelamusi väike preettevõttena tegutsev Wana Kala kõrts ja Ruhe mereannirestoran.

Poolsaare idakaldal, kinnistust ligikaudu 1,6 km kaugusel asub Neeme sadam, kus on 26 lepingulist kai kohta. Ka merelt saabuvaid külalisi võtetakse lahkelt vastu – pakutakse kai kohta, tanklateenust, WCd, pesemisvõimalust, prügi- ja pilsivee vastuvõttu.

Neeme külas toimetab aktiivne kogukond, liitutud on Nabrivalve liikumisega, korraldatakse ühisüritusi nagu Neeme päevad, kalurite päev ja Neeme lõikuskuu laat.

MyHome on unikaalset terviklahendust pakkuv kinnisvarabüroo. Pakume kinnisvara vahendust, üürikorterite haldusteenust koos üürigarantiiga ning müügi-ja üürieelset kodukujundust! Oleme tegutsenud turul enam kui 10 aastat ning garanteerime parimad tulemused!

Hoone

  • Omandivorm: Kinnistu

Lisainfo

Parkimine

Asukoht kaardil