Elamumaa - Viimsi vald , Pringi küla , Rohuneeme tee

Küsi rohkem infot

Gerdi Anupõld
415 000€ / 2964 m2
Tuba
Tubasid: 0
Magamistuba
Magamistubasid: 0
Vann
Vannitube: 0
WC
Tualetid: 0

Müüa mereäärne elamumaa krunt Pringi külas, Viimsi vallas. Krunt piirneb ühelt poolt merega (oma merepiiri ca 30 meetrit), teiselt poolt Rohuneeme teega. Paremale jääval naaberkrundil paikneb eramu, vasakule jääv krunt on veel hoonestamata.

Detailplaneering on tehtud. Detailplaneering lubab krundile ehitada 2 hoonet,ehitusalune pind 400 m2, hooned võivad olla 2.5 kordsed.

Krundi piiril olemas vesi, kanalisatsioon ja elekter.

Mugava elukeskkonna tagab kiire ja hea ühendus kesklinnaga, lähim bussipeatus on Suurevälja, mis on kohe krundi juures (buss 114, marsruuttakso 260, samuti V1 ja V5 bussid). Tervisespordiharrastajate tarvis on läheduses jooksurajad, mis tagavad head võimalused sportimiseks nii talvel kui suvel.

Tänane Viimsi on jõudsalt arenev piirkond, kus elanike arv paari viimase aasta jooksul on kasvanud poole võrra ja mis on Harjumaa 19 valla hulgas üks rahvarohkemaid.
Suuremad keskused on Haabneeme ja Viimsi alevikud, kus elab ligi pool valla rahvastikust.

Viimsi valla elanikul on läheduses kõik eluks vajalik: kool, lasteaed, staadion, haigla, polikliinik, kaubanduskeskused, SPA tervisekeskus ja spordiklubid, Viimsi mäepark, hea ja kiire bussiühendus Tallinna kesklinnaga.

Hoone

  • Omandivorm: Kinnistu

Lisainfo

Parkimine

Asukoht kaardil