marje-unt

Üürikorterite sisustaja
+372 5656 8509
marje@myhome.ee


  Marje Unt

  Marjel on MyHome tiimis kogemust nii üürikorterite sisustamise kui ka maakleri tööga. Tema silm särab ja kihk tegutseda on oi kui suur. Ta naudib kogu loomisprotsessi ideest teostuseni, mille käigus tühjad ruumid saavad oma näo ja hakkavad elama. Alati on põnev, kui paberil olev idee ehk visuaal muutub reaalsuseks. Kui ka lõplikud sisustusdetailid ja aksessuaarid saavad paika, tekib sisustatud ruumidesse mõnus kodutunne.

  Marje on kahtlemata meie kõige suurem muretseja, aga seda üldse mitte halvas mõttes. Kõik lihtsalt peab olema õigesti ja hästi tehtud. Marje ei teeks kärbselegi liiga ning tema iseloom ja heatahtlikkus võlusid meid kohe ning võluvad kindlasti ka meie kliente.

  Müügiinimese kohta on ta ebatavaliselt malbe. Tänu sellele suudab ta klientidega usaldusliku suhte luua ning seeläbi vajalikud kokkulepped saavutada, et töö edukalt lõpetada. Siiras soov aidata lihtsalt kiirgab temast ja seda tunnetavad kõik temaga kokku puutuvad inimesed. Peale sisustaja töö õpib Marje ettevõtlust ja projektijuhtimist. Tal on palju jaksu rabada mitmel rindel ning ta saab selle kõigega suurepäraselt hakkama – ikka sära silmis.

  Vabal ajal meeldib Marjele palju aega veeta looduses, kuhu ta läheb jalutama, mõtlema, analüüsima. Samuti meeldib talle restaureerida erinevaid mööbliesemeid ja dekoratiivelemente, mis kuskil silma ja näppu on jäänud. Vahel läheb ta taaskasutus poodidesse n-ö pead tuulutama ja aeg-ajalt tuleb sealt mõni põnev leid koju kaasa. See on nagu aktiivne meditatsioon, kus ta keskendub tegevusele ja loomisele ning saab mõtted välja lülitada. Marje hea stiilitunnetus ja ilumeel teevad vanadest esemetest uued ja imelised kaaslased igasse koju. Inspiratsiooni ammutab ta elust enesest, ent ka inimestest enda ümber, kes kirglikult ja süvitsi mõne põneva hobi või käsitööga tegelevad.

  Keeled: eesti, inglise