Kinnisvaramaakler
+372 5656 8509
marje@myhome.ee


Marje Unt

Marje on MyHome’i tiimi värskeim maakler. Tema silm särab ja kihk tegutseda on oi kui suur. Kindlasti on ta meie kõige suurem muretseja, aga seda üldse mitte halvas mõttes. Kõik lihtsalt peab olema õigesti ja hästi tehtud. Marje, kes ei teeks kärbselegi liiga, iseloom ja heatahtlikkus võlusid meid kohe ning võluvad kindlasti ka meie kliente. Nüüd teeb ta juba usinalt tehinguid, kuid esilagu veel kogenud mentorite juhendamisel.

Vabal ajal meeldib Marjele palju looduses aega veeta – sinna ta läheb jalutama, mõtlema, analüüsima. Samuti meeldib talle restaureerida erinevaid mööbliesemeid ja dekoratiivelemente, mis kuskil silma ja näppu jäänud. Tema hea stiilitunnetus ja ilumeel tulevad kasuks meie kinnisvaraobjektide ettevalmistamisel müügiks või üürile andmiseks. Ja kindlasti on keeruline leida loomingulisemat kinnisvarakuulutuste koostajat kui meie Marje.

Marje on müügiinimese kohta ebatavaliselt malbe. Tänu sellele suudab ta klientidega usaldusliku suhte luua ning seeläbi vajalikud kokkulepped saavutada, et tehing eduka lõpuni viia. Siiras soov aidata lihtsalt kiirgab temast ja seda tunnetavad kõik temaga kokku puutuvad inimesed. Peale maakleritöö õpib Marje ettevõtlust ja projektijuhtimist. Tal on palju jaksu rabada mitmel rindel, saades selle kõigega suurepäraselt hakkama – ikka sära silmis.