Kinnisvaramaakler
+372 5663 8397
margit@myhome.ee


Margit Rajaste

Kohe esimesel korral kohtudes tunneb igaüks Margitis ära vaba ning sõbraliku suhtleja. Tema silmades kiirgab vaibumatu energia ning tegutsemise soov. Oma entusiasmiga nakatab ta nii mõnegi muidu tasasema meelega inimese. Margit on ääretult abivalmis ja kohusetundlik inimene. Tema eesmärk on probleemidele lahendus leida ning mitte kunagi EI-tava vastusega leppida.

Margit on läbinud kõikvõimalikke müügi- ja kinnisvarakoolitusi ning täiendab oma teadmisi igal võimalusel. Erialaseid oskusi rakendab ta MyHome’is juba üle kuue aasta. Oma väga hea organiseerimisvõimega suudab Margit märkimisväärselt kiiresti kohaneda eri inimtüüpide ja olukordadega. Margit suhtleb vabalt vene ning saksa keeles ja on seetõttu hindamatu väärtus meie võõrkeelsete klientide silmis. Margiti lõõmavat leegitsevat kirge oma töö vastu võiks kõrvutada tema lustakalt leegitseva punase peaga.

Vabal ajal armastab Margit teha tervisesporti ning mängida squashi. Tema tõeliseks kireks on reisimine, eriti südamelähedane on Aasia avastamine. Margiti lemmikute hulka kuulub ka saksa keel, kultuur ja inimesed.