Triin

Büroojuht, turundusassistent

+372 5342 0443
kelli@myhome.ee
  Kelli Tamm

  Kelli on meie büroo päikesekiir, kes kõikidel asjadel silma peal hoiab. Ta on väga südamlik ning hoolitseb alati selle eest, et inimesed oleksid rõõmsad ja rahul. Kelliga kokku puutudes märkab igaüks tema heatahtlikku suhtumist, loovust ja abivalmidust. Ta on loomu poolest pigem püsimatu ja vajab pidevat virgutust, mistõttu paeluvad teda nii erinevad valdkonnad kui ka ülesanded.

  Kinnisvara on küll Kelli jaoks täiesti uus valdkond, ent see on teda huvitanud kaua. Talle meeldivad uued ülesanded. Samuti soovib ta end pidevalt proovile panna. Kuigi bakalaureusekraadi on ta omandanud Tartu Ülikoolis meditsiiniteaduskonnas füsioteraapia erialal, tunneb ta praegu suurt huvi peale kinnisvara ka turunduse ja disaini vastu. Seetõttu õpib ta just praegu mööbli restaureerimist Tallinna Ehituskoolis.

  Kelli lakkamatu soov õppida ja end arendada on andnud talle väga erinevaid kogemusi: ta on esitlenud tooteid ja hoolitsenud kodutute loomade eest. Ta on töötanud ka vabatahtlikuna Itaalias. Töö Itaalias süstis temasse eneseusku, avardas maailmavaadet ning õpetas end paremini tunnetama.

  Töövälisel ajal ammutab Kelli jõudu metsast, maalimisest ja kirjutamisest. Talle meeldib elada hetkele ning neid väärtuslikke hetki oma pere ja sõpradega jagada. Kellit innustavad kirglikud inimesed, sest nad lähevad maailmast läbi hoopis teistsuguse jõuga.

  Kui tuleb nimetada üks asi, mida Kelli ei talu, on see paigalseis. Ka selle vastu on ta aga imerohu leidnud. Talle on selleks uute asjade õppimine ja erinevate teemadega tegelemine igal päeval. Kellile mõjub hästi ka keskkonnavahetus. See võib olla väike praamisõit mõnele saarele meie pisikese mandri külje all või hoopiski suurem reis silmapiiri taha.

  Keeled: eesti, itaalia, inglise