Janika

Kinnisvaramaakler

+372 527 5108
janika@myhome.ee
  Janika Vahtra-Jürgen

  Kinnisvara on Janika kirg ja hobi juba aastaid. See sai alguse siis, kui tema ja abikaasa oma esimese investeerimiskorteri soetasid ja välja üürisid. Praeguseks on nende portfell suurenenud ning seetõttu hoiab Janika ka vabal ajal pidevalt silma peal Tallinna kesklinna uusarendustel.

  Kinnisvaramaaklerina algas Janika karjäär ettevõttes Arco Vara. Peale praktilise kogemuse on ta osalenud erinevatel koolitustel. Samuti on ta lugenud erialakirjandust ja kuulanud erialaseid raadioprogramme. Lisaks kinnisvara müügile meeldib talle väga kortereid dekoreerida ja korterite pildistamise protsess.

  Oma suurimaks kinnisvarasaavutuseks peab ta kahe korteri müüki kahe kuu jooksul kasutusloata majas. Seda imetlevad ka kõik töökaaslased. Selle kogemuse kaudu sai Janika palju teada kasutusloa taotlemise nõuetest ja õppis, kuidas sellise tehingu puhul pankadega suhelda.

  Janika on peamiselt iseseisev tegutseja, mistõttu on mõistetav, et ta väärtustab enim nii enda kui ka teiste aega. Töökaaslasena on ta väga sõbralik ja hoolib oma meeskonnast. Talle meeldib teisi abistada ja nõustada.

  Ta väärtustab tiimitööd ja ühiseid eesmärke. Talle on olulised eelkõige siirus ja ausus, ent ka eneseteostuse tahe ja loomingulisus. Töös hindab ta õppimist ja uuendusi. Ta usub, et uusi asju õppides ja ennast arendades kasvab motivatsioon ennast teostada. Eneseteostus viib aga õnneni. Tiimina hindame peale kõige muu väga ka Janika empaatiavõimet, suhtlemisoskust ja kohusetunnet.

  Töövälise väärtusliku aja veedab ta koos perega. Kui ta arvutikaane tööpäeva lõpus või nädalavahetuseks kinni paneb, läheb ta jõudu ammutama loodusesse. Talle meeldivad päike, imelised retked maailma erinevatesse paikadesse ning igapäevased pisiasjad, nagu pere või sõpradega ühised söömaajad, lauamängud, õhtused unejutud või looduses matkamine. Igapäevase kiire energialaengu annab jooksmine.

  Kliendid on Janikat kirjeldanud järgnevalt: 

  ”Janika Vahtra-Jürgen was very helpful!” – Sergei

  ”Everything was great and seamless!” -Tayyiba

  ”The real estate agent was really professional and kind. Her responses were quick and she made sure I understood everything. I rented the apartment from Finland and she made sure the progress was smooth.” – Arttu

  ”The whole process was super easy, our agent was the best and willing to help with everything.” – Thomas