Atesteeritud kinnisvaramaakler
+372 5564 3134
gerdi@myhome.ee


Gerdi Anupõld

Gerdi on üks MyHome’i asutajatest. Ta tegutseb kinnisvarasektoris juba aastast 2004, mil alustas tööd kinnisvarafirmas Ober-Haus. Algusaastatel suurfirmas töötades tundis Gerdi, et valdkonna täielik potentsiaal jääb kasutamata. Nii sündis otsus luua oma ettevõte – just selline, mis pakub peale kinnisvara vahenduse ka teisi toetavaid teenuseid, nagu müügieelne kodukujundus, üürikorterite haldus koos üürigarantiiga ja kinnisvarainvestorite nõustamine. Nüüdseks on MyHome pakkunud oma klientidele kinnisvaraga seotud terviklahendusi juba üle 12 aasta. Gerdil on taskus atesteeritud kinnisvaramaakleri kutsetunnistus ning oma oskuste ja teadmiste vormishoidmiseks teeb ta maakleritööd siiani. Maaklerina paistab Gerdi silma arvatavasti eelkõige sellega, et on ühendanud töö oma suure kire sisekujundusega, mida ta rakendab müügieelses kodukujunduses. Gerdi arvates on müügieelne kodukujundus väga oluline osa turundusest ja see tagab kinnisvaratehingus kõikidele pooltele parima tulemuse.

Gerdile annab sisemise tasakaalu igahommikune jooga. Pärast tööpäeva lõppu ammutab ta energiat jõusaalis või koduaias toimetades.

Inspiratsiooni kogub Gerdi maailma eri paigus rännates. Ta vaimustub eri kultuuridest, arhitektuurist, loodusest ja ilust. Reisimine rikastab vaimu, toidab hinge ja annab energiat tegutsemiseks.