Üürikorterite sisustaja
+372 5656 8509
marje@myhome.ee






Marje Unt

Marje on MyHome’i tiimi värske üürikorterite sisustaja. Tema silm särab ja kihk tegutseda on oi kui suur. Kindlasti on ta meie kõige suurem muretseja, aga seda üldse mitte halvas mõttes. Kõik lihtsalt peab olema õigesti ja hästi tehtud. Marje, kes ei teeks kärbselegi liiga, iseloom ja heatahtlikkus võlusid meid kohe ning võluvad kindlasti ka meie kliente.

Vabal ajal meeldib Marjele palju looduses aega veeta – sinna ta läheb jalutama, mõtlema, analüüsima. Samuti meeldib talle restaureerida erinevaid mööbliesemeid ja dekoratiivelemente, mis kuskil silma ja näppu jäänud. Tema hea stiilitunnetus ja ilumeel teevad vanadest esemetest uued ja imelised kaaslased igasse koju.

Marje on müügiinimese kohta ebatavaliselt malbe. Tänu sellele suudab ta klientidega usaldusliku suhte luua ning seeläbi vajalikud kokkulepped saavutada, et töö eduka lõpuni viia. Siiras soov aidata lihtsalt kiirgab temast ja seda tunnetavad kõik temaga kokku puutuvad inimesed. Peale sisustaja töö õpib Marje ettevõtlust ja projektijuhtimist. Tal on palju jaksu rabada mitmel rindel, saades selle kõigega suurepäraselt hakkama – ikka sära silmis.