Foto - Jake Farra

Turundaja, büroojuht

+372 5373 1513
annaliis@myhome.ee


  Annaliis Heinla

  Annaliis on meie tiimi humoorikas turundaja-büroojuht, kes paugutab nalju nii vasakule kui paremale. Kinnisvara on tema jaoks uus valdkond, aga Annaliisile uued väljakutsed meeldivad. Erilist huvi on ta alati tundnud sisekujundamise vastu.

  Annaliis on varem töötanud assistendi-büroojuhina ning nüüd saab lisaks panna proovile enda teadmised turundusvaldkonnas. Tal on omandatud kõrgharidus BFMis reklaami ja suhtekorralduse erialal. Juba üle 15 aasta on ta tegelenud ka tantsimisega.

  Töökoha puhul väärtustab Annaliis positiivset meeskonda, väljakutsuvat ja mitmekülgset tööd. Eriti meeldib talle turundusvaldkonna puhul võimalus lasta loovusel valla, mõelda uusi ja ägedaid ideid ning need ka ise ellu viia.

  Kolleegina on ta saanud endale hüüdnimed välk ja pauk, sest kõik tööülesanded saavad täidetud imekiiresti. Multitaskimine on tema teine nimi. Ta ei ütle kunagi ühelegi ülesandele ei. Töötamine ja põnevad väljakutsed panevad ta silma särama.

  Vabal ajal ammutab energiat jalutades või mõnda huvitavat sarja vaadates. Kuna Annaliis on pärit Pärnust ja elanud Tallinnas lühikest aega, tutvub ta alles Tallinnaga ning talle meeldib avastada uusi restorane.

  Keeled: eesti, inglise