(+372) 552 0555 info@myhome.ee

Kliendid meist

Suurepärane teenindus ja laitmatu sisekujundus!


Olen Iiri investor Eestis, ja nelja aasta eest, kui olin endale just korteri soetanud, oli mul õnn leida MyHome. MyHome pakub kvaliteetset ja kompleksset teenust alates ehitusjärgus kinnisvara täielikust siseviimistlusest ja detailsest sisekujundusest kuni üürniku leidmiseni. Tänu sellele, et tellisin kõik tööd ühelt firmalt, ei olnud mul vaja asjade ajamiseks pidevalt Tallinna reisi ette võtta. Nii säästsin ma väga palju aega ega pidanud lisakulutuste pärast muretsema. Ka praegu haldab minu kinnisvara just MyHome ja see jätkub kindlasti ka tulevikus. Soovitan soojalt seda firmat.
David Anthony McCarthy

Objekt:
Maakler: Gerdi Anupõld
Tänu MyHome’i maakleritele oli koduvahetusprotsess kiire ja meeldiv!


MyHome maaklereid, kes leidsid mu väga kriitilisele maitsele sobiva unistuste kodu nädalaga ja müüsid mu vana kodu kahe tunniga kliendile, kes nimetas seda ka enda jaoks unistuste koduks – tundub, et selles firmas tegeletakse müügi asemel unistuste täitmisega! Ma kiidan, kummardan ja avaldan austust!
Evelin

Objekt: Kaunis kodu väga hea asukohaga Kristiines!
Maakler: Margit Rajaste
Tõhus ja tasuv sisustusteenus ning kinnisvara haldamine!


Meil oli suur õnn leida enne uue Foorumi maja korteri ostmist just Kadri Kruus ja Gerdi Anupõld. Gerdi hakkas kohe tegelema köögimööbli ja kogu selle juurde kuuluva varustuse paigalduse korraldamisega. Kadri on sellest ajast peale pakkunud väga kvaliteetset ja professionaalset kinnisvara haldamise teenust. Kadri on usaldusväärne ja lisaks sellele ka hea huumorimeelega!
Christopher John Martin Boland

Objekt: Hubane stuudiokorter sauna ja rõduga!
Maakler: Gerdi Anupõld
Suurepärane ja professionaalne teenindus väga personaalse lähenemisega


Mina ja mu sõber teame Kadrit ja MyHome OÜd juba 2007. aasta suvest, mil hakkasime oma Tallinna korterite haldamisel nende teenust kasutama. Sellest ajast saati on Kadri ja tema meeskond pakkunud äärmiselt professionaalset, ent samal ajal ka personaalset teenust. Nad on väga kliendile suunatud, tehes kõike õigeaegselt ja efektiivselt. Me oleme Kadri ja MyHome OÜ teenusega väga rahul ning soovitame seda kõigile.
Sunita Patel

Objekt: Valgusküllane möbleeritud 3-toaline korter uues majas.

Maakler: Kadri Kruus-Magomedov
Koostöö MyHome’iga on tõhus, professionaalne ja paindlik!


2007. aastal ostsin kinnisvarainvesteeringu eesmärgil Tallinna korteri. Liitusin MyHome’iga, et korter võimalikult kiiresti välja üürida. MyHome sisustas korteri ja üüris selle välja peaaegu kohe, ning kõik maksed laekuvad õigeaegselt minu pangakontole veel tänase päevani. MyHome ja meeskond, kellega mina kokku puutunud olen, on väga professionaalne ja koostööaldis. Kui probleeme üldse tekkis (nt seoses remondi või üüri maksmisega), lahendas MyHome need väga kiiresti. Kahtlemata soovitaksin seda firmat.
Daniel o Brien

Objekt: Ilus korter Ilmarise Kvartalis
Maakler: Kadri Kruus-MagomedovSoovita meid oma sõpradele


Liitu meie uudiskirjaga
Liitu

Myhome toetab
Kinnisvarapakkumised
Kinnisvara Tallinnas
Tallinna üürikorterid
Kinnisvara Tallinna vanalinnas

Üürikorterite haldus Tallinnas ja Harjumaal
Üürikorterite haldusteenus
Müügieelne kodukujundus
Leia meid
Facebook
Twitter
Linkedin
Instagram

Aia 5/Vana-Viru 11
10111 Tallinn

(+372) 552 0555
info@myhome.ee

MyHome Tallinn
Ettevõttest
Pakkumised
Üürikorterite haldusteenus
Müügieelne kodukujundus
Kliendid meist
Blogi
Tule tööle!
Müü koos meiega!
Vaata milliseid kortereid või maju meie kliendid soovivad osta või rentida

Vaata