(+372) 552 0555 info@myhome.ee

Tagasiside meie tehtud tööle

 

Suurepärane teenindus ja laitmatu sisekujundus!

 
Olen Iiri investor Eestis. Nelja aasta eest kui olin endale just korteri soetanud, vedas mul väga, et sattusin kokku MyHome’iga. Ettevõte pakub kvaliteetset teenust alates ehitusjärgus kinnisvara täielikust siseviimistlusest ja detailsest sisekujundusest kuni üürniku leidmiseni. Tänu sellele, et tellisin kõik tööd ühelt firmalt, ei olnud mul vaja üürikorteri pärast Tallinnas käia. Nii säästsin väga palju aega ega pidanud lisakulutuste pärast muretsema. Ka praegu haldab minu kinnisvara just MyHome ja see jätkub kindlasti ka tulevikus. Soovitan neid soojalt!
David Anthony McCarthy


Tänu MyHome’i maakleritele oli koduvahetusprotsess kiire ja meeldiv! 


MyHome maaklereid leidsid mu kriitilisele maitsele sobiva unistuste kodu nädalaga! Samas müüsid minu vana kodu kahe tunniga kliendile, kes nimetas seda enda jaoks unistuste koduks. Tundub, et selles firmas tegeletakse müügi asemel unistuste täitmisega! Kiidan, kummardan ja avaldan austust!
Evelin


Tõhus ja tasuv sisustusteenus ning kinnisvara haldamine! 


Meil oli suur õnn leida enne uue korteri ostmist just Kadri Kruus ja Gerdi Anupõld. Gerdi hakkas kohe tegelema köögimööbli ja kogu selle juurdekuuluva varustuse paigalduse korraldamisega. Kadri on sellest ajast peale pakkunud väga kvaliteetset ja professionaalset kinnisvara haldamise teenust. Kadri on usaldusväärne ja lisaks sellele ka hea huumorimeelega!
Christopher John Martin Boland  


Suurepärane ja professionaalne teenindus väga personaalse lähenemisega

Mina ja mu sõber teame Kadrit ja MyHome OÜd juba 2007. aasta suvest. Otsustasime kasutada oma Tallinna korterite haldamisel just nende teenust. Sellest ajast saati on Kadri ja tema meeskond pakkunud äärmiselt professionaalset, ent samal ajal ka personaalset teenust, tehes kõike õigeaegselt ja efektiivselt. Oleme Kadri ja MyHome OÜ teenusega väga rahul ning julgeme kindlasti soovitada!
Sunita PatelKoostöö MyHome’iga on tõhus, professionaalne ja paindlik!


2007. aastal ostsin kinnisvarainvesteeringu eesmärgil Tallinna korteri. Liitusin MyHome’iga, et korter võimalikult kiiresti välja üürida. MyHome sisustas korteri ja üüris selle välja peaaegu kohe, ning kõik maksed laekuvad õigeaegselt minu pangakontole veel tänase päevani. MyHome ja meeskond, kellega mina kokku puutunud olen, on väga professionaalne ja koostööaldis. Kui probleeme üldse tekkis (nt seoses remondi või üüri maksmisega), lahendas MyHome need väga kiiresti. Kahtlemata soovitan!
Daniel o BrienSoovita meid oma sõpradele


Liitu meie uudiskirjaga
Liitu

Myhome toetab
Kinnisvarapakkumised
Kinnisvara Tallinnas
Tallinna üürikorterid
Kinnisvara Tallinna vanalinnas

Üürikorterite haldus Tallinnas ja Harjumaal
Üürikorterite haldusteenus
Müügieelne kodukujundus
Leia meid
Facebook
Twitter
Linkedin
Instagram

Aia 5/Vana-Viru 11
10111 Tallinn

(+372) 552 0555
info@myhome.ee

MyHome Tallinn
Ettevõttest
Pakkumised
Üürikorterite haldusteenus
Müügieelne kodukujundus
Kliendid meist
Blogi
Tule tööle!
Müü koos meiega!
Vaata milliseid kortereid või maju meie kliendid soovivad osta või rentida

Vaata